Home / KT7 Budowlani Toruń - case study

Logo Budowlani Toruń

Case Study - KT7 Budowlani Toruń


Drużyna siatkarek Budowlani Toruń w sezonach 2013/2014 i 2014/2015 drużyna zajmowała odpowiednio czwarte i trzecie miejsce w rozgrywkach pierwszej ligi siatkówki kobiet. Stawiało ją to w czołówce pierwszej ligi, ale nie dawało najmniejszych szans na awans do prestiżowej ekstraklasy.

Trenerzy, zawodniczki i działacze klubu Budowlani Toruń, a przede wszystkim tysiące wiernych kibiców wciąż czuli niedosyt i marzyli o występach w Orlen Lidze, w której gra kilkanaście najlepszych polskich drużyn. Po zakończonym, trzecim miejscem, sezonie 2014/2015 klub pozyskał sponsora tytularnego jakim stała się firma KT7.

Ogromnym wyzwaniem i trudnym celem jaki przyświecał KT7 oraz klubowi było wprowadzenie drużyny do ekstraklasy. Sponsor w tym celu zapewnił nie tylko świadczenia pieniężne na rzecz klubu, ale także zapewnił odpowiednie działania marketingowe mające na celu wypromowanie drużyny i zwiększenie jej popularności w Toruniu i okolicach.

Sponsor zapewnił także obsługę klubu w mediach społecznościowych oraz profesjonalną dokumentację fotograficzną meczy, zawodniczek i klubu.

Właściciele, pracownicy i współpracownicy KT7 przez cały sezon 2015/2016 pracowali nad tym, aby dodatkowo zmotywować zawodniczki do większego wysiłku i zapewnić im jeszcze lepsze warunki do treningów – wszystkie te działania ukierunkowane były na osiągnięcie ustalonego wcześniej celu.

Dzięki stworzonym przez KT7 CNC warunkom oraz współpracy klubu ze sponsorem drużyna osiągnęła założony cel, jakim był awans do Orlen Ligi. Zadanie jakie firma KT7 postawiła przed sobą i drużyną zostało osiągnięte – z czego cały zespół KT7 i kibice są niezmiernie dumni.

Jednak idea sponsoringowa KT7, która polega na wspieraniu określonych działań i celów jest prosta – KT7 pomaga beneficjentom w osiągnięciu założonego celu! Później szczęśliwcy, którym udało się ten cel osiągnąć radzą sobie już sami, a KT7 poszukuje innych ambitnych osób i instytucji, które chcą dokonać czegoś niezwykłego.KT7 CNC Budowlani Toruń

Case Study - KT7 CNC Budowlani Toruń

KT7 CNC | Copyright © 2016 www.bestdesign.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone.