PRODUCENT WYCINAREK PLAZMOWYCH I GAZOWYCH

Światowy produkt z Polski

Home / O firmie / Innowacyjność KT7 CNC

KT7 CNC to firma stawiająca na innowacyjność w większości kluczowych aspektów działania.

Innowacyjność KT7 wyraża się
w czterech podstawowych obszarach.
pylon KT7 CNC
PYLON PODŚWIETLANY
kreatywne zastosowanie wycinarki plazmowej - połączenie stali surowej wraz z lakierowaną

Innowacyjność w obszarze produktu i produkcji


Wycinarki i plotery KT7 to jedyne urządzenia CNC, które dzięki swoim wymiarom można nazwać kompaktowymi. Inżynierowie KT7 CNC bez uszczerbku dla funkcjonalności zaprojektowali i wyprodukowali już kolejną generacje maszyn, które z powodzeniem mogą stanowić podstawowe wyposażenie parku maszyn każdego przedsiębiorcy działającego w branży obróbki metali. Właśnie niewielkie gabaryty w połączeniu ze standardowymi, dla tego typu urządzeń przemysłowych, możliwościami stanowią o unikalności produktu oferowanego przez KT7.

O innowacyjności produktów KT7 to fakt, że są to urządzenia produkowane seryjnie w Polsce – według jasno zdefiniowanych kryteriów jakościowych i funkcjonalnych. Sztab projektantów KT7 nieustannie testuje najnowsze osiągnięcia w dziedzinie produkcji podzespołów mogących służyć do konstrukcji nowych generacji wycinarek CNC. Zanim jakakolwiek część trafi do seryjnej produkcji przechodzi przez ostrą selekcję, zarówno pod względem dokładności pracy, jak pod względem wydajności. Daje to użytkownikom wycinarek i ploterów KT7 CNC pewność, że uzupełniając park maszynowy w produkty marki KT7 CNC inwestują w niezawodną jakość.

Innowacyjność w obszarze produktu została doceniona wielokrotnie m.in. poprzez nagrody i wyróżnienia zdobyte przez firmę w 2015 i 2016 na międzynarodowych imprezach targowych.

Innowacyjność w obszarze oferty


Doskonała znajomości polskiego rynku i firm z sektora MSP, wieloletniemu doświadczeniu w codziennej pracy z maszynami CNC były podstawą do stworzenia produktu dostosowany cenowo do możliwości małych i średnich firm działających w Polsce.

Jedną z zasad obowiązujących przy pracach projektowych nowych generacji wycinarek i ploterów CNC, jest przeświadczenie, że urządzenia te są narzędziami pracy i mają przyczynić się do osiągnięcia zysku ich nabywców. Takie podejście wymusza na całym personelu KT7 innowacyjność i nastawienie się przede wszystkim na zaspokojenie potrzeb klientów. W efekcie tak zdefiniowanych zasad powstały wycinarki i plotery CNC minimalizujące straty materiałów, o większej niż standardowa żywotności, bardziej przyjazne środowisku naturalnemu (niższa emisja gazów) i łatwiejszej obsłudze (m.in. polskie menu, komunikacja po USB, itd.).

Innowacyjność w obszarze serwisu


Wzorem sprawdzonych w innych branżach rozwiązań w KT7 serwis i obsługa posprzedażowa jest realizowana w systemie pojedynczego punktu kontaktu (ang. Single Point Of Contact – SPOC). Oznacz to, że zanim dojdzie to takiej konieczności technicy z biura obsługi klienta są w stanie udzielić telefonicznie wyczerpujących informacji, które pozwalają w 90% przypadków na rozwiązanie potencjalnych problemów z jakimi zgłaszają się użytkownicy wycinarek i ploterów CNC. Dopiero jeśli jakiś problem jest na tyle skomplikowany, że nie można go rozwiązać z pomocą telefonicznej konsultacji, to KT7 CNC posiada zespół specjalistów rozwiązujących ewentualne problemu w siedzibie klienta. Ten etap podobnie, jak to ma miejsce w przypadku logistyki, odbywa się w systemie door to door – klient umawia się na wizytę ekipy KT7, która sprawnie i szybko stara się przywrócić standardową funkcjonalność maszyny.

Dzięki seryjnej produkcji w magazynach KT7 CNC zawsze dostępne są wszystkie części zamienne niezbędne do dokonania ewentualnej naprawy. Celem specjalistów z serwisu KT7 jest, to aby maksymalnie skrócić przestoje produkcyjne.

Innowacyjność w obszarze logistyki


Seryjna produkcja wycinarek i ploterów CNC, jaka ma miejsce w KT7 to jeden z czynników determinujących niespotykany na rynku model sprzedaży door to door, który może zostać zrealizowany w ciągu krótkiego czasu. Oznacza, to że klient od chwili zakupu może mieć w swojej firmie gotową do wykorzystania w produkcji maszynę CNC dokładnie wtedy, gdy jest ona niezbędna do rozpoczęcia produkcji. Dzięki temu klienci KT7 oszczędzają czas, przestrzeń produkcyjną i środki – gdyż wycinarki o plotery zawsze docierają na miejsce zgodnie z ustalonym terminem.

Transportem i instalacją maszyny we wskazanym miejscu zajmują się specjaliści KT7, którzy jednocześnie zapewniają podstawowe przeszkolenie dla pracowników obsługujących wycinarkę. Zaletą takiego rozwiązania jest także całkowity brak ryzyka, po stronie klienta, związanego z transportem urządzeń do hal produkcyjnych.Polski producent wycinarek plazmowych i gazowych w technologii CNC

Innowacyjność KT7 CNC | Wycinarki, plotery plazmowe i gazowe CNC | Producent

KT7 CNC | Copyright © 2016 www.bestdesign.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone.