PRODUCENT WYCINAREK PLAZMOWYCH I GAZOWYCH

Światowy produkt z Polski

Home / O firmie / KT7 CNC - imprezy targowe

W 2016 roku
firma KT7 CNC była obecna na następujących
imprezach targach:

7-9 listopada 2016r.

I EDYCJA WARSAW INDUSTRY WEEK Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym – PTAK Warsaw EXPO

W dniach 7-9 listopada w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym – PTAK Warsaw EXPO gościło szerokie grono Specjalistów i Ekspertów z branży przemysłowej. Okazją do spotkania była premierowa edycja Międzynarodowych Targów Przemysłowych WARSAW INDUSTRY WEEK 2016. W czasie imprezy zaprezentowały się wszystkie gałęzie branży przemysłowej: maszyny i narzędzia do obróbki metalu, drewna, przetwórstwa tworzyw sztucznych, automatyzacja i robotyzacja procesów przemysłowych oraz oprogramowanie, metrologia przemysłowa, cięcie i szlifowanie, badania i rozwój, BHP oraz wiele innych.

KT7 CNC również na tej imprezie targowej postanowił zaprezentować swoje maszyny, które również w Warszawie wywołały sporo zamieszania. Firma otrzymała certyfikat Partnera Założyciela Targów WarsaW Industry Week, a także jej przedstawicielom udało się nawiązać szereg obiecujących znajomości.

18-20 października 2016r.
- dwie imprezy targowe w jednym czasie

Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzii Urządzeń do Obróbki Materiałów EUROTOOL KRAKÓW

oraz

ExpoWELDING 2016 Międzynarodowe Targi Spawalnicze w Sosnowcu

Niezwykle istotna data w historii Kt7 CNC. Równolegle, na dwóch wiodących imprezach w tej części europy po raz pierwszy światło dzienne ujrzała najnowsza maszyna firmy. Światowe rozwiązanie na rodzimym rynku, bez trudu podejmujące walkę z konkurencją na rynku krajowym jak i zagranicznym.

Obrabiarka o konstrukcji portalowej z polem pracy do 4000mm. szerokości oraz 26000mm. Długości z dedykowanym zestawem modułów powietrznych, filtrowentylacją wytwarzana w Polsce. Portal KPPG 200-300 od dnia otwarcia targów w Sosnowcu i Krakowie jest dostępny dla każdego w dowolnym wymiarze pola roboczego, z dowolnie mocnym źródłem plazmy oraz w pełni zautomatyzowanym supportem gazowym.

4-6 października 2016r.

EXPO SILESIA - TOOLEX 2016 SOSNOWIEC

Druga i nie ostatnia wizyta w Sosnowcu w 2016 roku była dla Kt7 CNC pełna emocji. Za sprawą doskonałej ekspozycji, perfekcyjnych maszyn oraz szerokiej informacji na temat firmy w magazynie Polski Przemysł frekwencja odwiedzających biła rekordy. Mnóstwo nowych znajomości, relacji biznesowych jak i towarzyskich była tego niezbitym dowodem. Dzięki międzynarodowemu gronu wizytujących osób, śmiało można powiedzieć iż Expo Silesia umocniły markę KT7 CNC na rynku europejskim oraz wschodnim.

KT7 CNC - Stoisko targowe - targi

23-26 września 2016r.

AGRO SHOW 2016 BEDNARY

Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW od lat postrzegane jest jako doskonałe miejsce prezentacji najnowszych i najnowocześniejszych maszyn i urządzeń rolniczych. To również kompleksowa wystawa, podczas której swoją aktualną ofertę pokazują producenci nawozów, nasion, środków ochrony roślin, firmy z sektora finansowego i innych branż związanych z rolnictwem.

Obróbka metali doskonale wpisuje się w ogrom wystawców i branż skupionych wokół rolnictwa. Zarówno rolnicy indywidualni jak i przedsiębiorstwa adresujące swoje produkty dla rolników tłumnie odwiedziły ekspozycję Kt7 CNC, co nie dziwi gdyż pracujące obrabiarki plazmowe są niezwykle widowiskowym zjawiskiem.

7-10 czerwca 2016r.

ITM POLSKA - MACHTOOL
Salon Obrabiareki Narzędzi POZNAŃ

Poznański salon, słusznie uważany za jedną z najważniejszych imprez wystawienniczych przemysłu metalowego również w 2016 roku miał okazję gościć Kt7 CNC. Uwagę tłumów przykuła obrabiarka plazmowa SPEED KSP 150-300, która na tych targach miała swoją premierę. Entuzjastyczne przyjęcie nie umknęło uwadze mediów branżowych, dzięki temu w magazynie Polski Przemysł o obrabiarce oraz firmie Kt7 CNC znalazł się obszerny artykuł.

9-11 marca

IX Targi Obróbki Blach i Cięcia STOM-BLECH & CUTTING

Wystawcy krajowi i zagraniczni, ogromna powierzchnia wystawiennicza i wiele nowoczesnych maszyn – kielecki Salon Technologii Obróbki Metali STOM, EXPO-SURFACE, CONTROL-STOM, PNEUMATICON, WIRTOPROCESY, SPAWALNICTWO jest naprawdę imponujący. Te imprezy to tradycyjnie już, łączna prezentacja ponad 700 firm wystawców między innymi z Polski, Niemiec, Turcji, Włoch, Czech, Słowacji, Litwy, Danii i Holandii.

W ramach szeroko rozumianego sektora poświęconego technologii cięcia - CUTTING, można było zobaczyć wiodących producentów maszyn do cięcia, m.in.: BOMAR, PILOUS, W ofercie nie zabrakło również maszyn do cięcia laserowego czy plazmowego, m.in. na stoiskach firm TRUMPF, H&S, KT7 CNC, MAZAK, AMADA, ECKERT AS, POLTEKNIK, STIGAL, AJAN Turcja, POWER-TECH, LaserTec czy HYPERTHERM.

Firma Kt7 CNC pokazała na swoim stoisku, że maszyny do obróbki metalu mogą być jeszcze bardziej przyjazne człowiekowi. Wyższy poziom ergonomii zapewniła specjalnie zaprojektowana i wyprodukowana przystawka do prezentowanej po raz pierwszy maszyny MINI KMP 100-100.

16-18 lutego 2016

ExpoCUTTING 2016
Targi Technologii Cięcia ExpoCUTTING

Wielkie rozpoczęcie sezonu targowego 2016 nastąpiło w Sosnowcu na imprezie ExpoCutting 2016. Podczas Targów miały miejsce praktyczne pokazy maszyn w ruchu w procesie technologii cięcia i szlifowania, a Zwiedzający mieli okazję zapoznania się z szeroką ofertą branżową firm krajowych i zagranicznych. Maszyn KT7 CNC zwyczajnie nie mogło zabraknąć.Producent Ploterów CNC do Przecinarek Plazmowych na targach branżowych w Polsce

Imprezy targowe| KT7 CNC | Wycinarki, plotery plazmowe i gazowe CNC

KT7 CNC | Copyright © 2016 www.bestdesign.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone.