Home / Sponsoring
Mecenas sportu Toruń 2016r.


Od drugiej połowy 2016 r. KT7 CNC wparcie dla poszczególnych projektów prowadzi przez FanFin'a

– wyspecjalizowaną jednostkę zajmującą się naborem i obsługą projektów sponsoringowych.

bieżące informacje na Facebooku FanFina
wyepłnij wniosek

Firma KT7 CNC, prowadzący projekt Inkubatora Pozytywnych Inicjatyw FanFin, ma ogromne doświadczenie we wspieraniu przedsięwzięć związanych ze sportem.

Do tej pory KT7 CNC aktywnie angażował i angażuje się w szereg działań, w których wspierał i wspiera dotychczasowych beneficjentów w osiągnięciu założonych celów.

Firma KT7 CNC została doceniona przez władze Torunia i otrzymała prestiżową statuetkę Mecenasa Toruńskiego Sportu za rok 2016.

Logo Budowlani Toruń

KT7 CNC Budowlani Toruń


W sezonie 2015/2016 był sponsorem tytularnym pierwszoligowej drużyny siatkarek KT7 Budowlani Toruń, której pomógł w osiągnięciu awansu do ekstraklasy.

Wspólny wysiłek i ogromne wsparcie, nie tylko finansowe, pozwoliły toruńskiej drużynie po raz pierwszy w historii awansować do elitarnego klubu polskich siatkarek czyli do ORLEN LIGI

przeczytaj case study
Logo FC Toruń

FC Toruń


W sezonie 2015/2016 oraz 2016/2017 KT7 CNC jest jednym z głównych sponsorem FC Toruń – jednej z czołowych w kraju drużyn fulsalowej ekstraklasy, którą wspiera i pomaga zdobyć mistrzostwo Polski. Zaangażowanie w FanFin we wsparcie FC Toruń jest długoterminowe i strategiczne. Przedstawiciele FanFin (wcześniej KT7 CNC) od przeszło dwóch lat obserwują rozwój fulsalowej piłki w Polsce oraz postępy drużyny FC Toruń.

Zaangażowanie zawodników, trenerów oraz całego sztabu związanego z drużyną wywiera duże wrażenie na wszystkich osobach aktualnie tworzących FanFin. W Inkubatorze doceniono także fakt, że drużyna zdobyła sobie wielu fanów i oddanych kibiców, którzy dopingują jej i starają pomóc swoim ulubieńcom w osiągnięciu celu jakim jest mistrzostwo polski. Pozytywne emocje jakie rodzą się przy okazji każdego treningu i meczu FC Toruń są przykładem tego, jak dzięki sportowi można zintegrować lokalną społeczność i dzięki jej zaangażowaniu przeżyć wspaniałe chwile. Właśnie takie inicjatywy są tym, co chętnie wspiera i wspierać będzie FanFin.

Szermierka 2016 Toruń

Mistrzostwa Europy w Szermierce 2016 r.


Toruń to przepiękne historyczne miasto, które po latach stagnacji rozwija się dynamicznie. Jednym ze strategicznych celów miasta jest jego promocja, także poprzez organizację wielkich międzynarodowych imprez sportowych. A to nie jest możliwe bez wsparcia czołowych firm działających w Toruniu - jedną z takich firm jest KT7, inicjator FanFin. Dlatego też władze regionu zaprosiły kilka czołowych i innowacyjnych firm, mogących być jednocześnie biznesową wizytówką regionu, o wsparcie merytoryczne i sponsoring Mistrzostw Europy w Szermierce.

KT7 CNC obok, takich światowych gigantów, jak Apator, EDF został jednym z głównych sponsorów transmitowanej na całym świecie imprezy.Producent Ploterów CNC do Przecinarek Plazmowych

Sponsoring KT7 CNC | Wycinarki, plotery plazmowe i gazowe CNC

KT7 CNC | Copyright © 2016 www.bestdesign.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone.