Home / Sponsoring
Mecenas sportu Toruń 2016r.

FanFin Wspiera


Od drugiej połowy 2016 r. KT7 CNC wparcie dla poszczególnych projektów prowadzi przez FanFin'a

– wyspecjalizowaną jednostkę zajmującą się naborem i obsługą projektów sponsoringowych.

wyepłnij wniosek

Firma KT7 CNC, prowadzący projekt Inkubatora Pozytywnych Inicjatyw FanFin, ma ogromne doświadczenie we wspieraniu przedsięwzięć związanych ze sportem.

Do tej pory KT7 CNC aktywnie angażował i angażuje się w szereg działań, w których wspierał i wspiera dotychczasowych beneficjentów w osiągnięciu założonych celów.

Firma KT7 CNC została doceniona przez władze Torunia i otrzymała prestiżową statuetkę Mecenasa Toruńskiego Sportu za rok 2016.

Logo Budowlani Toruń

KT7 CNC Budowlani Toruń


W sezonie 2015/2016 był sponsorem tytularnym pierwszoligowej drużyny siatkarek KT7 Budowlani Toruń, której pomógł w osiągnięciu awansu do ekstraklasy.

Wspólny wysiłek i ogromne wsparcie, nie tylko finansowe, pozwoliły toruńskiej drużynie po raz pierwszy w historii awansować do elitarnego klubu polskich siatkarek czyli do ORLEN LIGI

przeczytaj case study
Logo FC Toruń

FC Toruń


W sezonie 2015/2016 oraz 2016/2017 KT7 CNC jest jednym z głównych sponsorem FC Toruń – jednej z czołowych w kraju drużyn fulsalowej ekstraklasy, którą wspiera i pomaga zdobyć mistrzostwo Polski. Zaangażowanie w FanFin we wsparcie FC Toruń jest długoterminowe i strategiczne. Przedstawiciele FanFin (wcześniej KT7 CNC) od przeszło dwóch lat obserwują rozwój fulsalowej piłki w Polsce oraz postępy drużyny FC Toruń.

Zaangażowanie zawodników, trenerów oraz całego sztabu związanego z drużyną wywiera duże wrażenie na wszystkich osobach aktualnie tworzących FanFin. W Inkubatorze doceniono także fakt, że drużyna zdobyła sobie wielu fanów i oddanych kibiców, którzy dopingują jej i starają pomóc swoim ulubieńcom w osiągnięciu celu jakim jest mistrzostwo polski. Pozytywne emocje jakie rodzą się przy okazji każdego treningu i meczu FC Toruń są przykładem tego, jak dzięki sportowi można zintegrować lokalną społeczność i dzięki jej zaangażowaniu przeżyć wspaniałe chwile. Właśnie takie inicjatywy są tym, co chętnie wspiera i wspierać będzie FanFin.

Szermierka 2016 Toruń

Mistrzostwa Europy w Szermierce 2016 r.


Toruń to przepiękne historyczne miasto, które po latach stagnacji rozwija się dynamicznie. Jednym ze strategicznych celów miasta jest jego promocja, także poprzez organizację wielkich międzynarodowych imprez sportowych. A to nie jest możliwe bez wsparcia czołowych firm działających w Toruniu - jedną z takich firm jest KT7, inicjator FanFin. Dlatego też władze regionu zaprosiły kilka czołowych i innowacyjnych firm, mogących być jednocześnie biznesową wizytówką regionu, o wsparcie merytoryczne i sponsoring Mistrzostw Europy w Szermierce.

KT7 CNC obok, takich światowych gigantów, jak Apator, EDF został jednym z głównych sponsorów transmitowanej na całym świecie imprezy.Producent Ploterów CNC do Przecinarek Plazmowych

Sponsoring KT7 CNC | Wycinarki, plotery plazmowe i gazowe CNC

KT7 CNC | Copyright © 2016 www.bestdesign.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone.